Yaşam

Acun Ilıcalı’nın bahsettiği kişinin Serkay Tütüncü olduğu iddia edildi

Acun IlıcalıBahsettiği kişinin 2016 Survivor finalinde yer alan ve şu anda Kirli Sepeti dizisinde rol alan Serkay Tütüncü olduğu iddia edildi.

Nur Tuğba ile Laf Aramda kanalına konuk olan Acun Ilıcalı, Survivor’a aldığına pişman olduğu isimlerden bahsederek isim vermeden şunları söyledi: “Onu biz meşhur ettik, şimdi de dizide oynuyor.

“Ben nankör insanları, kansız adamları sevmiyorum” dedi. Ilıcalı’nın bahsettiği kişinin oyuncu Serkay Tütüncü olduğu iddia edildi.

“Şükürsüzlüğü AFFETMEYECEĞİM”

“Survivor’da rol almasaydım dediğiniz biri var mı?” Soruya çarpıcı bir yanıt veren Acun Ilıcalı, “Evet birkaç kansız vaka yaşandı. Çocuğu meşhur ettik, sayemizde dizilerde oynuyor.

Survivor’u soruyorlar, ‘Bana Survivor’u sormayın’ diyor. Ben de aradım ve ‘Abi merakımdan soruyorum nasıl ünlü oldun’ dedim. Söyledim. Çıktıktan sonra izledim ve parçaların hatalı olduğunu söyledim.

‘Çıktıktan sonra sen de bize program yapmıştın’ dedim. Nankör insanları, kansız adamları sevmiyorum. Kimseden teşekkür istemedim.

Dokunduğum insanların çoğu da güzel şeyler söylüyor. “İnsanlar bana bakışlarından anlıyor ama ben nankörlüğü affetmiyorum” dedi.

AKLIMA SERKAY TÜTÜNCÜ GELDİ

Acun Ilıcalı’nın bahsettiği kişinin 2016 yılında Survivor’da yarışan Serkay Tütüncü olduğu iddia edildi. Yarışmanın ardından TV8’de program yapan Tütüncü, birçok dizi projesinde yer aldı ve şu anda Kirli’de başrol oynuyor. Sepeti dizisi FOX TV’de yayınlandı.

SERKAY TÜTÜNCÜ: ALL STAR’A KATILMA İMKANIM YOK

Geçtiğimiz haftalarda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Survivor’dan bahseden Serkay Tütüncü, “Gitmeden önce ve sonra izlemedim. All Star’a katılma şansım bile yok. Konuşmayalım. bu konu hakkında.”

Kaynak: Magazinkolik / Dergi

mezitliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu